7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Site Hakkında Her Türlü Şikayet ve Önerilerinizi Buraya Yazabilirsiniz..

admin
    Guest

Standart Site Hakkında Her Türlü Şikayet ve Önerilerinizi Buraya Yazabilirsiniz..

Site Hakkında Her Türlü Şikayet ve Önerilerinizi Buraya Yazabilirsiniz..

Admin......

Junior Member

Standart Cevap: Site Hakkında Her Türlü Şikayet ve Önerilerinizi Buraya Yazabilirsiniz..

Merhaba;
    Ben bu "Sesli Namaz Sureleri ve Duaları" programını indirmek istiyorum. Ama indirme seçeneği yok.
    Yorum yaz diyorsunuz. Yorum yazacak bir yer de yok. ayrıca cevap yazma yetkimde yok neden?
    Selamlar.

admin
    Guest

Standart Cevap: Site Hakkında Her Türlü Şikayet ve Önerilerinizi Buraya Yazabilirsiniz..

Bluestar aramıza hoşgeldin konu ile ilgili sorunuz en kısa sürede cevaplanacaktır,cevap yazma yetkiniz var konuların hemen altında konuyu cevap la veya hızlı cevap bölümünden yazabilirsiniz.

Super Moderator Bash_Belasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sitemiz her geçen gün daha iyi yerlere gidiyor. İyi paylaşımlar...

admin
    Guest

Evet Bash_Belasi üyelerimizin desteği olduğu sürece en iyi yerlere gelecek NokiaCepTR....

Junior Member

mrb arkadaşlar site çok guzel emeğinize sağlık tum paylaşımlar çok guzel ama bi ricam olcak bende nokıa x6 8gb var ven bu cihaza oyun program tema vs bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim bide facede ve diğer sitelerde video izleyemiyorum sadece youtubede izleyebiliyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

admin
    Guest

Teşekkür ederim nokiaceptr ailesine hoşgeldiniz.x6 8gb programlar için
    S60 v9.4 rel. 5 Programlar

tema ve oyun içinde

s60 v9.4 tema ve oyunlar bölümünü inceleyiniz.

telefonunuza hiç bir prog tema veya oyun yükleyemezseniz programları sertifikalamanız gerekecektir.

sertifika içinde bu ölümü inceleyiniz...
    http://www.nokiaceptr.com/showthread...ertifika-Almak