Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  images (7).jpg
Görüntüleme: 740
Büyüklüğü:  11.8 KB (Kilobyte)
ID:	3086

Scooby Doo ve çetesi bir gizli hazine haritası ve herhangi kapıyı açmak için inşa edilebilir gizemli LEGO anahtarı keşfettiler!

Daphne, Velma, Shaggy, ya Fred gibi oynayın ve kayıp hazinelerini kurtarmak, Scooby Doo LEGO anahtarının eksik parçalarını bulmasına yardımcı, kötü adamlar meydana çıkarmak ve Perili Isle birçok gizemleri çözmek.

Favori karakterin kim?

Shaggy grubunun hungriest, goofiest ve en gözde korkulu üye olabilir, ama Scooby Doo ile o paylaşır bağ Kalın ve ince boyunca onu görür. O tehlikenin ilk işareti çalıştırmak olabilir, ama arkadaşlarına yardım için geldiğinde, hep adım için hazır!

Fred birlikte Gizem Inc. tutan tutkal olduğunu ve zihni hep önde Peşinde oldukları canavar iki veya üç adım. O bir satranç maçı olarak gizemleri görür ve hiçbir şey ona hayaletler, vampirler, bogeymen ve daha yakalamak için deha ve ayrıntılı tuzakları planlama daha mutlu yapar!

Cesur ve güzel zeki Daphne birgün o ünlü gizem yazar ya da araştırmacı gazeteci ya olmak istiyor çünkü Inc O kamera ve onun dizüstü olmadan çıkmaz, Gizem en hevesli üyesidir.

Velma Onun hiper-analitik zihni neredeyse hızlı o “Jinkies!” Diyebilirsiniz gibi grup birbirine yapışmasına çalışsa da ipuçlarını deşifre Gizem Inc.'in ikamet akıllı çocuktur, Velma genellikle bir sonraki ipucu ararken, tek başına dolaşıp biter .

Scooby Doo her zaman bir macera için olsa da büyük bir iştah ile Danua, Scooby Doo isteksizce Gizem Inc.'in kalanı ile hayaletler ve hortlaklar kovaladığı o bir all-you-yiyebilir büfe ile sona etkinliğini tercih . arkadaşları ona gerektiğinde, Scooby Doo kurtarmaya çalışacak! Bütün dünyada en iyi arkadaşı Shaggy olduğunu ve genellikle ikisi bir yaratıktan kaçmak veya Mystery Machine arkasında çift katlı sandviç meze bulabilirsiniz.

NOT :Bu oyunu yüklemek için linki tıkladıktan sonra google playde oturum açmanız gerekmektedir.

İndirme linki:
https://play.google.com/store/apps/d...romhauntedisle