PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Inbox by Gmailv1.47

admin
08-20-2017, 00:09
3081
Inbox by Gmail :Inbox by Gmail, mail hesaplarınızı ve maillerinizi yönetebileceğiniz oldukça başarılı bir uygulama.

Gmail ve Hotmail (Outlook) başta olmak üzere birçok mail servisi Inboxtarafından sorunsuzca destekleniyor. Akıllı gruplama özelliği sayesinde benzer içeriğe sahip mailleriniz alışveriş, eğitim, sosyal, finans ve güncellemeler gibi kategorilere otomatik olarak gruplanıyor ve böylece kolay yönetim sağlanabiliyor. Inbox'un öne çıkan bir özelliği, gelen bir mail için kolayca hatırlayıcı ekleyebilmeniz. Örneğin gelen bir mail ile meşgul olduğunuz için ilgilenemiyorsanız hatırlatıcı ekleyerek ilerleyen saatlerde uygulamanın size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında, yapılan bu hatırlatma bildirimini de isterseniz erteleyebiliyorsunuz.

Gmail ekibi tarafından geliştirilen uygulama Gmail'de yer alan güçlü spam alt yapısını da içeriyor ve istenmeyen mailleri başarılı bir şekilde engelliyor. Mailler için oldukça düzenli bir görünüm ve kolay yönetim araçları sağlayan Inbox'u ücretsiz olarak indirerek maillerinizi yönetmeye başlayabilirsiniz.

indirme linki:
http://dosya.co/st52zjhgg6bq/inbox_by_gmail_v1_47_155877958_release.zip.html